;

از کانال تلگرامی خود درآمد کسب کنید!

در تیزر، هیچ‌گاه دغدغه‌ی گرفتن تبلیغات و چانه زدن و هماهنگی‌های طولانی با تبلیغ‌دهندگان را ندارید. کافی است از فهرست تبلیغات تیزر، تبلیغ مورد نظر خود را انتخاب کنید و بقیه‌ی کار را به ما بسپارید. در تیزر همیشه تبلیغاتی مناسب کانال شما وجود خواهد داشت و به کسب درآمد شما از کانال کمک می کند.

تجربه نشان داده که تبلیغات نامرتبط و مکرر، باعث ریزش اعضای کانال شما می‌شود. در تیزر، تبلیغات تنوع زیادی دارد و شما بر اساس موضوع رسانه خود حق انتخاب دارید. با انتخاب درست، اعضای شما نه تنها از تبلیغات اذیت نخواهند شد بلکه از پست‌های کانال استقبال بیشتری هم خواهند کرد

اگر شما دنبال خرید ماشین باشید وقتی برای شما پیشنهادی در این رابطه ارسال شود نه تنها ناراحت نمی شوید بلکه استقبال هم می کنید. هدف تیزر اتصال عرضه و تقاضا به یکدیگر است بدون ایجاد مزاحمت برای دیگر افراد.

انواع تبلیغات هدفمند

آگهی شما بصورت یک پست در کانال های تلگرامی منتشر می شود وبه ازای کلیک های صورت گرفته بر لینک مورد نظر شما از بودجه ی تبلیغ شما کسر می شود. هزینه هر کلیک را خودتان می توانید تعیین کنید!

امکان ارسال آگهی تبلیغاتی با انتخاب تعداد بازدید مورد نظر. این مدل آگهی برای کسب و کارهایی که وب سایت یا آدرسی در فضای مجازی ندارند اما میخواند از فرصت های موجود در شبکه های اجتماعی استفاده کنند بسیار مناسب می باشد.

در هنگام ثبت تبلیغ می توانید با انتخاب موضوعات مورد نظر، آگهی خود را هدفمند کنید. با هدفمندسازی فقط طیفی از مخاطبان که به موضوع آگهی شما علاقه مند هستند آن را خواهند دید.
تیزر ، پیوند دهنده مخاطبان شبکه های اجتماعی و کسب وکارها

بیش از 20 میلیون ایرانی عضو تلگرام هستند ،
شما بعنوان یک کسب و کار از این فرصت بهره مند هستید ؟

جدید ترین تبلیغات ثبت شده

28494860893781452736

🎬دانلود رایگان فیلم و سریال های ایرانی و خارجی دانلود #به_وقت_شام #آینه_بغل #لاتاری https://t.me/joinchat/AAAAAEaWOYvTgBh8G-cQGw

برخی از مشتریان ما

PSi
90
علی بابا